fashion,  lifestyle,  moda,  streetstyle

Women’s Day

Czasy, kiedy Dzień Kobiet świętowano z wielkim hukiem, a rajstopy i kwiatek to był wręcz obowiązek już dawno za nami. Teraz wg ostatnio oglądanej sondy tv mężczyźni wybierają: bombonierka+kwiatek (obóz tradycjonalistów, czasami leniwców) lub wypasiony bank pamięci/perfumy/depilator (obóz tych postępowych, znających się na rzeczy). Prawdziwym ewenementem na skalę światową jest mężczyzna, który wie, czego Jego kobieta pragnie i z okazji Jej święta to daje.

Zapytano mnie ostatnio “czy takie święto jak Dzień Kobiet w ogóle powinno nadal być obchodzone i jeśli tak, to dlaczego?”. Pytanie wydało mi się dziwne – skoro świętujemy Dzień Kota, Dzień Pizzy, dlaczego Ten dzień miałby zostać poddany w wątpliwość?
Patrząc na wszystkie imprezy pod hasłem “babski comber” kobiety potrzebują dziś nie tyle kwiatka czy kolejnej pary przysłowiowych rajstop ale poczucia się wyróżnioną i ważną. To okazja do spotkania się w babskim gronie i wspólnego świętowania.

Kochane Panie, kobiety, dziewczyny… dbajmy więc o Nasze babskie przyjaźnie i dalej świętujmy Dzień Kobiet, a każdy drobny męski gest, nawet symboliczną różę traktujmy jak prawdziwy skarb. Tak, jak naszych kochanych Panów.

fot. najlepszy mąż :* / http://swiat-bianconeri.blogspot.com/

bluza/hoodie – Bershka
spódnica/skirt – Pull&Bear
kurtka/jacket – New Look
buty/boots – DeeZee

komentarzy 6

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *