Bez kategorii

With color in autumn

Płaszcz w mocnym kolorze – jest. Wygodne boyfriendy – są. Ukochana panterka – jest. Do tego jeszcze koniecznie wygodne botki (dopóki pogoda dopisuje wybieram te letnie) i mogę powiedzieć – melduję gotowość na nadejście jesieni!
Co ciekawe, w tym roku jakoś udało mi się łagodnie przejść ten letnio/jesienny stan i o dziwo – zero przygnębienia! Może to przez to, że letnie słońce nie odpuszcza tak łatwo, a może przez to, że w końcu zaczęłam odkrywać uroki jesiennych, zamglonych poranków? A może i przez to, że na ostatnich wyprzedażach w końcu udało mi się upolować wymarzony, malinowy płaszczyk? Summa summarum – dobrze jest i oby październik okazał się równie łaskawy jeśli chodzi o aurę i moje nastawienie do świata.
fot. L.C.
płaszcz/coat – Zara
spodnie/jeans – Bershka
bluzka/blouse – Vero Moda
buty/shoes – czasnabuty.pl
torebka/bag – Tally Weijl

15 thoughts on “With color in autumn

  1. Cudowny efekt! Widać Twoją ciężką pracę w dobrze poszczególnych elementów. Wykonałaś kawał dobrej roboty i świetnie w tym wyglądasz! Trzymaj tak dalej!

    1. dziękuję 🙂 czy wykonałam ciężką pracę? Raczej powiedziałabym, że odbyłam dłuższą rozmowę ze swoją szafą ale grunt, że Ci się spodobało 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *