Winter Sale

Wyprzedaż – słowo budzące wiele emocji i zmuszające do uruchomienia, zwłaszcza w kobietach bardzo silnej woli. Możemy przeżyć je  przemierzając kilometry korytarzy galerii handlowych lub spędzając długie, wieczorne godziny wertując aż do znudzenia strony on-line ulubionych marek zapełniając wirtualne koszyki butami, swetrami itd
Ze względu na choroby i ciągły brak czasu osobiście w większości korzystałam z tej drugiej opcji, co oczywiście ma swoje wady i zalety. Ostatni bilans – kilka rzeczy do oddania, reszta zostaje. To i tak niezły wynik zważywszy na to, że numeracje bywają podstępne a kolory w rzeczywistości często szokujące.

img_9924-copy2img_9911-copy2img_9927-copy2img_9936-copy2

Co więc zasiliło szeregi moich i tak już załadowanych do granic możliwości szafowych półek? Kilka par spodni, butów, sukienek (w tym jedna już na lato), sportowych bluz i zimowych akcesoriów. Jeszcze kilka zakupowych paczek w drodze więc lista jest wciąż otwarta a bilans „zysków i strat” może się jeszcze zmienić choć mam nadzieję, że jeśli już to nieznacznie.

img_9907-copy2img_9941-copy2img_9920-copy2img_9912-copy2img_9893-copy2Mówiąc o wyprzedażach nie sposób nie wspomnieć o najlepszych sklepach. Tym, który sprawił mi w tym roku największą niespodziankę i jednocześnie pozytywnie zaskoczył Zara. Można ją kochać lub nienawidzić ale trzeba przyznać sprawiedliwie, że zarówno w wyprzedażowych procentach jak i w ilości towarów poradzili sobie wg mnie najlepiej. Jakąś wielką fanką tej marki nigdy nie byłam, jak sporadycznie udało mi się coś u nich kupić to było dobrze a tu proszę, większość nowości ma metką z wielkim „Z” na przodzie. To kolejny dowód na to, że nie można przekreślać czegoś na zawsze i spora nauczka dla mnie.
A Wam jak poszły wyprzedaże? Udało się coś ciekawego upolować?

img_9926-copy2img_9933-copy2img_9904-copy2img_9894-copy2fot. mąż / http://swiat-bianconeri.blogspot.com/

kurtka/jacket – Bershka
spódnica/skirt – Stradivarius
sweter/sweater – second hand
buty/boots – DeeZee
torebka/bag – Reserved

3 Comments

Add Yours
  1. 2
    Make Your Style

    Mi się niestety w tym roku wyprzedaże kompletnie nie udały. W sumie póki co kupiłam tylko jedną parę spodni i sweter… Słabo. Ale jeszcze nie powiedziałam, że to koniec 🙂 Może jeszcze coś wpadnie… Zobaczymy 🙂 Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *