fashion, lifestyle, moda, streetstyle

Wind & Rain

O wpływie złych warunków pogodowych na kobiece piękno powstała już nie jedna piosenka. Od dramatycznych Kwiaty we włosach potargał wiatr po lżejsze, wręcz romantyczne Deszcz podpowiedział mi twe rysy, Stąd pewnie mokre włosy masz („Portret z deszczu” Daniel Kłosek) czy też Mokre włosy, mokre oczy, mokre sny Romans w deszczu ja i Ty („Romans w deszczu”). Jakkolwiek na to nie patrzeć, mój romans z wiatrem i deszczem kończy się zawsze rezultatem 1:0 dla przeciwnika. Uszargana i sponiewierana czuję się bardziej jak kopciuszek niż #supergirl pozująca do okładek magazynów.

W takich warunkach ciężko jest myśleć o czymkolwiek innym niż splot niezwykle dosadnych i soczystych zwrotów łacinopodobnych kłębiących się w głowie. I tak oto się dzieje, kiedy wykreowane wyobrażenia przegrywają z rzeczywistością, co w dzisiejszych czasach to raczej rzadkość.

fot. mąż :* / http://swiat-bianconeri.blogspot.com/

sukienka/dress – H&M
buty/shoes – DeeZee
żakiet/suit jacket – Stradivarius

6 thoughts on “Wind & Rain

  1. Tak, ciężko zachować spokój i pokerową twarz w takich warunkach 😉 Niemniej jednak sesja wyszła bardzo udanie, a Twoja stylóweczka w tym letnim wietrze prezentuje się bardzo ładnie i naturalnie 🙂

    1. watr raczej był jesienny więc tym bardziej cieszę się, że wyszło całkiem znośnie 😉
      pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *