Bez kategorii

Valentine’s B’day!

Walentynki, Święto Zakochanych – dla jednych najbardziej romantyczny dzień w roku, dla innych jednodniowy wybuch komercyjnej miłości. Już od kilku dni bowiem prym wiodą zalewające nas ze sklepowych witryn serduszka występujące w najrozmaitrzych postaciach – jako przytulanki, poduszki, lizaki, świeczki, torciki, balony itd itd a wszystko po to, żebyśmy mogli spędzić jeden, magiczny i niezapomniany dzień w roku w towarzystwie wielkiego słowa „MIŁOŚĆ”. Niestety, biada tym, którzy są obecnie „solo” i muszą na to wszystko patrzeć bo na prawdę, trudno się od tego jakoś wyraźnie odciąć.
Na szczęście w moim przypadku mama postarała się, żebym w ten dzień nigdy nie była sama dlatego też, wszystkim urodzinowym Walentynkom „wszystkiego naj naj najlepszego!!!” a zakochanym wielu dni pełnych miłości nie tylko 14.02!
fot. L.C.
spódnica – Stradivarius
kurtka, torba – New Yorker
sweter – second hand
komin – no name
czapka – Pepco

14 thoughts on “Valentine’s B’day!

  1. Aniu super wyglądasz! świetne połączenie kolorów 🙂
    Moja mama ma urodziny w walentynki 😀 Dlatego też nie obchodzę go inaczej niż urodzinowo. Poza tym z domu wyniosłam, że miłość swoim bliskim okazuje się na co dzień, a nie od święta!

    Pozdrawiam Cię ciepło!

    1. oj to wszystkiego "naj" dla mamy! 🙂 a co do miłości to też tak uważam – miłe słowo czy kwiatek bez okazji to dużo większa przyjemność niż takie "wymuszone" przez święto 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *