Talk, talk, talk

Rozmowa – potocznie mówiąc słowna relacja pomiędzy dwoma lub więcej osobami. Może być krótka, rozbudowana, wielowątkowa itd. Jeszcze do nie dawna była to najpopularniejsza forma spędzania wolnego czasu i wymiany informacji. Dziś, niestety pomału zamiera, wypierana przez chaty czy sms’y. Dlatego tak bardzo cenię sobie chwile, kiedy mogę po prostu z kimś usiąść i poplotkować „face to face”, a jeszcze jeśli za rozmówcę mam cudowną inbluejeansową Kasię to nie ma bata – nudy na pewno (!!!) nie będzie.
A że to nasze spotkanie przy kawie było iście blogerskie, nie mogło się obyć bez krótkiej sesji w prawie już jesiennej scenerii. Napisałam „prawie”, bo nadal czekam na wybuch jesiennej ferii kolorów, jaką pamiętam z zeszłego roku. Mam nadzieję, że przy naszym kolejnym spotkaniu jesień będzie już w pełni.
fot. Kasia
ramoneska – second hand
sweter – Vero Moda
spodnie – New Yorker
buty – Deichmann
pierścionek, okulary – House
naszyjniki – Sinsay, no name
czapka – L.C.

13 Comments

Add Yours
  1. 2
    In blue jeans

    Bo jak dwie babeczki spotkają się przy kawce to coś z tego musi w końcu wyniknąć, zwłaszcza, gdy są to dwie blogerki. Pogoda dopisała, humory także, poza tym ciastko trzeba było spalić! 😀 Park piękny, ale będzie jeszcze piękniejszy, zapewniam! :* Dzięki za spotkanie jeszcze raaaaz i do następnego! :*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *