fashion, moda, streetstyle

Summer jumpsuit shorts by ToSave.com

Kombinezon to zdecydowanie jedna z lepszych propozycji letnich stylizacji. Trzy wg mnie najważniejsze powody, dla których warto mieć choć jeden w swojej szafie:

1. wbrew temu co słyszę tu i tam jest bardzo kobiecy i potrafi zakryć np wystający brzuszek lub ukryć masywniejsze biodra lepiej niż np klasyczny zestaw top+szorty
2. odpada nam często kłopotliwa kwestia doboru góry do dołu vel dołu do góry
3. im więcej się dzieje w tematyce wzoru czy kroju, tym prostsze dodatki pozostają nam do dobrania

Od kilku letnich sezonów kupuję jeden lub dwa kombinezony i zabieram je na wszelkie wakacyjne wyjazdy. Zajmuje mało miejsca w walizce, oszczędza czas, a dobrze dobrany zapewnia wygodę nawet w najbardziej upalne dni. Jest wiele kolorów i wzorów ale wg mnie warto trochę się zastanowić i wybrać taki, który wykorzystamy na wiele okazji. Bo choć dość mocno określony w kroju, jeden model z powodzeniem nada się zarówno na plażę, wyjście do miasta a nawet na wieczorną kolację. Wszystko zależy od doboru odpowiednich butów i dodatków.

Moje kombinezowe zapasy w tym roku zaczęłam od internetowego sklepu ToSave.com
Kwiatowy wzór, pastelowa kolorystyka i ozdobne detale bardzo szybko skradły moje blogerskie serce. I choć zakupy on-line zawsze niosą ze sobą pewne ryzyko, mam jedną, podstawową zasadę, której jestem już od dawna wierna – w przypadku sklepów zagranicznych zawsze zamawiam rozmiar większy. Staram się też sprawdzać opinie o danym produkcie i (jeśli to tylko możliwe) zdjęcia użytkowników, którzy już daną rzecz kupili. Nigdy natomiast nie zamawiam butów, bielizny, a także ubrań z rodzaju „dopasowanych”. W ten sposób łatwo można wyeliminować znaczną część ryzyka związanego z nietrafionym rozmiarem i cieszyć się udanymi zakupami.

fot. mąż :* / http://swiat-bianconeri.blogspot.com/

kombinezon/jumpsuit – ToSave.com
buty – DeeZee
kurtka/leather jacket – New Look
torebka/bag – Mohito

7 thoughts on “Summer jumpsuit shorts by ToSave.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *