dress, summerstyle

Streetstyle #summerdress

Kiedy większość osób publikuje zdjęcia z bliższych lub bardziej egzotycznych wyjazdów, a Ty siedzisz w pracy i nawet nie wiesz, czy i gdzie przyjdzie Ci w tym roku spędzić urlop, starasz się za wszelką cenę tym nie stresować, a powiedzenie „myśl pozytywnie” nabiera nieco innego znaczenia. Czy doceniam to, co mam? Oczywiście! Uważam nawet, że dzięki temu, że wiem, jak ciężko czasami trzeba się o coś starać, moje życie jest bogatsze. Każdą wolną chwilę staram się wykorzystywać jak najlepiej – dlatego za każdym razem, kiedy wychodzę na miasto zrobić codzienne zakupy ubieram słoneczne okulary, cudownie lekką sukienkę i po prostu bawię się latem!

fot. mąż :*

sukienka/dress – Zaful
buty/shoes – Reserved
kurtka/jeans jacket, torebka/bag – Bershka

4 thoughts on “Streetstyle #summerdress

 1. Dokładnie, z darów lata trzeba korzystać, nawet gdy jest się w mieście, czy pracy 😉
  Ja, nawet gdy idę na spacer z małą, to staram się celebrować to lato w jakiś ladnych sukienkach, bo tak szybko mija, że szkoda, aby zbierały kurz w szafie 🙁

  Ten żółciaczek jest cudowny ajććććć piękny, soczysty kolor- uwielbiam takie !! <3
  i dostrzegłam piękne pazurrrrki- szkoda, że nie pokazałaś ich 🙁

  pozdrawiam 🙂
  Daria

  1. dzięki! Właśnie obmyślam plan jesiennych kolejnych zestawów z letnimi sukienkami w roli głównej, a pazurki jak zwykle od mojej kochanej Madzi z OneWay Uroda .
   pozdrawiam 🙂

  1. To faktycznie krótko, choć z drugiej strony lepsze 3 dni na Malcie niż nic! <3 ... mnie w rezultacie udało się wyjechać i złapać chociaż krótki oddech. W ogóle mam wrażenie, że z roku na rok coraz bardziej doceniam czas wolny od pracy. Staram się mniej pracować po godzinach a więcej uwagi poświęcać rodzinie i znajomym.
   pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *