Bez kategorii

say “yes” to the dress

Ostatnio dużo czasu spędziłam na wyjazdach, podczas których postanowiłam przyglądać się temu, co noszą dziewczyny jak tylko temperatura za oknem zaczyna niepokojąco szybko rosnąć. Na ulicach szukałam zwiewnych, kobiecych strojów a jedyne co widziałam, to królujące wszędzie jeansy – rurki, boyfriendy, rybaczki, były też różnokolorowe chinosy, legginsy oraz bojówki. A ja się pytam gdzie do diaska podziały się w damskich szafach spódnice i sukienki?!? Po dwóch dniach intensywnego patrzenia na różnej maści spodnie zaczęłam być najzwyczajniej w świecie tym widokiem znudzona ale zaczęłam też nabierać przekonania że zatracamy gdzieś własną kobiecość i na własne życzenie tracimy też możliwość odkrywania przed światem swoich prawdziwych zalet jakimi bez wątpienia w większości przypadków są piękne, kobiece nogi. Sama zachwycam się często zdjęciami modelek odsłaniających właśnie tą część ciała no i szczerze mówiąc, po ostatnich obserwacjach przestaje się dziwić, że większość facetów robi to samo bo skoro na co dzień nie mogą sobie popatrzeć to chociaż w prasie można.
Po powrocie do domu, od razu pobiegłam przeglądnąć soją szafę i po pierwsze – pozbyłam się dwóch par spodni a po drugie – wygrzebałam gdzieś z dna moją ultra kobiecą spódnicę i choćby się waliło i paliło postanowiłam, że to ona będzie tematem przewodnim kolejnej sesji.
I dziewczyny, pamiętajcie: jeśli chcecie być zauważalne zamieńcie spodnie na spódnice a od razu zaczniecie wyróżniać się wśród tłumu!
 fot. L.C.
kurtka – New Yorker
spódnica – C&A
torebka – New Yorker
buty – Deichmann
Spódnica została sfotografowana ale nie obyło się bez “wpadek”. Więc oto kilka moich rad:
1. jeżeli idziesz na zdjęcia z nowo kupionym aparatem koniecznie zabierz ze sobą instrukcję obsługi, bo szukanie odpowiedniej funkcji na ślepo nie jest niczym dobrym.
2. jeśli zanosi się na deszcz a masz włosy podatne na wilgoć, nie trać godziny na układanie fryzury bo i tak całość w rezultacie skończy się “sianem”.
3. jeśli za oknem jest 10 stopni a Ty masz stylizację przygotowaną na 20 – zmień plany, bo gęsia skórka nie wygląda dobrze na zdjęciach.
4. i ostatnie – jeśli nie masz opanowanej funkcji “rozmycia tła” w aparacie, nie wybieraj planów zdjęciowych z blokami i innymi nie ciekawymi budynkami w nadziei, że “i tak będą rozmazane”. Bo nie będą!
miłego dnia :*

komentarze 23

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *