fashion, moda, streetstyle

Ripped jeans

Dziurawe ubrania nadal wielu ze znanych mi osób uważa za oznakę niechlujstwa lub wręcz ubogiego portfela (gdyby tylko wiedzieli ile te wszystkie zniszczenia są warte… !)
Są też tacy, którzy mówią o nich w czasie przeszłym sugerując, że ich czas już minął i generalnie są passe a noszenie ich pokazuje tylko jak nie na czasie jesteśmy z obecnymi trendami.

Moja słabość do dziurawych jeansów jest już większości dobrze znana. Za każdym razem mówię sobie „ok, jeszcze tylko te jedne i koniec”. Jenak zawsze znajdą się takie, których dziury są inne (czyt. lepsze) od tych, które już leżą w szafie. I tak obszarpanych wersji spodni wciąż przybywa.
Ale co mogę poradzić, że to najwygodniejsze i najbardziej pasujące do różnych zestawów spodnie? Cudownie kobiece w zestawieniu ze szpilkami, luzackie w połączeniu z wakacyjnym topem… możliwości jest naprawdę bardzo, bardzo wiele.

Nie wiem ile jeszcze nowych par przybędzie do mojej skromnej kolekcji ale jedno jest pewne – jeżeli ktoś mi mówi, że dziurawe odzienie jest już jedynie historią ja mówię NIE i z uśmiechem na twarzy uparcie noszę dalej.

fot. mąż :* / http://swiat-bianconeri.blogspot.com/

spodnie/jeans; płaszcz/coat – second hand
koszula/shirt – Bershka
torebka/bag – Sinsay

14 thoughts on “Ripped jeans

    1. szczerze mówiąc ja też nie jestem ich jakąś super fanką ale te akurat wydały mi się ciekawe.
      pozdrawiam 🙂

    1. czasami warto się przemóc jeśli coś rzeczywiście się Nam podoba i spróbować. Może akurat zakochasz się w nich tak jak ja 😉
      pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *