fashion, moda, streetstyle

My own Motto

Często w  wywiadach pomiędzy bardziej lub mniej ważnymi wersami pada jakże piękne i popularne pytanie: jakie jest Twoje życiowe motto? Niby głupie i nic nie wnoszące jednak ma coś w sobie pod warunkiem, że odpowiedzi nie są podawane na szybko i na zasadzie „co pierwsze przyjdzie mi do głowy/co będzie dobrze brzmiało”. To musi być coś naprawdę osobistego i ważnego dla nas.

Długo zastanawiałam się nad tym, które znane mi motto mogłabym podchwycić i powiedzieć, że się z nim chociażby trochę identyfikuję. Im dłużej nad tym myślałam, tym bardziej wszystko wydawało się już oklepane i jakoś tak bezosobowe. I wtedy, nagle przyszło ONO. Samo, nieproszone. Od tamtego czasu, choćby się waliło i paliło, choćbym miała nie wiem jak zły dzień przychodzi moment otrzeźwienia, kiedy spoglądam w lustro, patrzę sobie głęboko w oczy i mówię głośno „ważne, że szminka pasuje”. To przypadkowe powiedzonko początkowo raczej bawiące innych, z czasem stało się ważniejsze, niżbym kiedykolwiek przypuszczała. To moja własna wersja „upadłaś? Podnieś się i idź dalej” tylko w bardziej kobiecej interpretacji, która daje mi siłę i dodaje sporo nowej, pozytywnej energii.

Nie trzeba na siłę szukać, kopiować i dopasowywać różnych rzeczy do siebie. Nawet jeśli zajmie nam to trochę czasu warto poczekać, by mieć coś „swojego”. Ważnego tylko dla nas. I nie chodzi tu tylko o życiowe motto ale o własny styl, a nawet sposób na życie.

fot. mąż / http://swiat-bianconeri.blogspot.com/

płaszcz/coat – Promod
jeansy/jeans – Cropp
buty/boots – DeeZee
sweter/sweater – second hand
torebka/bag – New Yorker

12 thoughts on “My own Motto

  1. Świetnie wyglądasz! Po przeczytaniu tekstu zaczęłam się zastanawiać nad własnym mottem i jak na razie utknęłam na etapie „wszytko takie oklepane i bezosobowe”. Twoje natomiast bardzo mi się podoba.

    1. nie jest łatwo znaleźć coś oryginalnego ale jestem pewna, że w swoim czasie na pewno znajdziesz swoje własne motto 🙂

  2. o szmince uwielbiam hahaha 😀 to kolejne motto, o którym zapomniałaś grunt, że zapiekanki dobre i sobie pojadłyśmy 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *