fashion,  moda,  streetstyle

My own Motto

Często w  wywiadach pomiędzy bardziej lub mniej ważnymi wersami pada jakże piękne i popularne pytanie: jakie jest Twoje życiowe motto? Niby głupie i nic nie wnoszące jednak ma coś w sobie pod warunkiem, że odpowiedzi nie są podawane na szybko i na zasadzie “co pierwsze przyjdzie mi do głowy/co będzie dobrze brzmiało”. To musi być coś naprawdę osobistego i ważnego dla nas.

Długo zastanawiałam się nad tym, które znane mi motto mogłabym podchwycić i powiedzieć, że się z nim chociażby trochę identyfikuję. Im dłużej nad tym myślałam, tym bardziej wszystko wydawało się już oklepane i jakoś tak bezosobowe. I wtedy, nagle przyszło ONO. Samo, nieproszone. Od tamtego czasu, choćby się waliło i paliło, choćbym miała nie wiem jak zły dzień przychodzi moment otrzeźwienia, kiedy spoglądam w lustro, patrzę sobie głęboko w oczy i mówię głośno “ważne, że szminka pasuje”. To przypadkowe powiedzonko początkowo raczej bawiące innych, z czasem stało się ważniejsze, niżbym kiedykolwiek przypuszczała. To moja własna wersja “upadłaś? Podnieś się i idź dalej” tylko w bardziej kobiecej interpretacji, która daje mi siłę i dodaje sporo nowej, pozytywnej energii.

Nie trzeba na siłę szukać, kopiować i dopasowywać różnych rzeczy do siebie. Nawet jeśli zajmie nam to trochę czasu warto poczekać, by mieć coś “swojego”. Ważnego tylko dla nas. I nie chodzi tu tylko o życiowe motto ale o własny styl, a nawet sposób na życie.

fot. mąż / http://swiat-bianconeri.blogspot.com/

płaszcz/coat – Promod
jeansy/jeans – Cropp
buty/boots – DeeZee
sweter/sweater – second hand
torebka/bag – New Yorker

komentarzy 12

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *