fashion

Mint shorts

Nigdy nie lubiłam szortów. Ciężko było mi jakieś wybrać, dlatego miałam raptem jedną parę na sezon a i tak, rzadko je zakładałam. Kompleks kolan, krótkich nóg i zbyt przysadzistego hmmm „środka ciała” sprawiał, że generalnie byłam na „nie” i pozostawało mi jedynie spoglądanie z nutką zazdrości na inne dziewczyny, które świetnie sobie w szortach radziły. W tym roku nastąpił przełom (kolejny!!!) i oto od razu, z grubej rury – 4 nowe pary wzbogaciły moją garderobę i tak się do nich przyzwyczaiłam, że teraz trudno jest mi wyobrazić sobie lato bez nich.
fot. genialny L.C.
szorty/shorts – New Yorker
top – Bershka
żakiet/jacket – Stradivarius
buty/shoes – Deichmann
okulary/sunglasses – Ray-Ban
torebka/bag – H&M

22 thoughts on “Mint shorts

 1. Ha! to może i dla mnie jest nadzieja? też szorty rzadko noszę.
  Zestaw jak zwykle pierwsza klasa! Bardzo podoba mi się jak łączysz kolory i wzory.
  Pozdrawiam i udanego tygodnia życzę!

  1. Kasia, no pewnie, że jest nadzieja. Jak ja się przemogłam to chyba każdy może (choć w Twoim przypadku kompletnie nie rozumiem obaw).
   pozdrawiam :*

 2. Zapraszamy do dodania bloga w serwisie zBLOGowani! Mamy już ponad 3000 blogów z 22 kategorii.

  Należy założyć konto jako bloger i w 2 krokach dodać bloga do serwisu. Nasz robot sam pobiera aktualne wpisy i prezentuje je tysiącom użytkowników, którzy codziennie korzystają ze zBLOGowanych. Dla blogera to korzyść w postaci nowych czytelników i większego ruchu na blogu.

  Serdecznie zapraszamy! 🙂

 3. Ej, ej, ej, KOLEEEŻAKO! Ojakich Ty krótkich nogach mówisz? O jakim przysadzistym środku ciała? Przecież z nim i z nimi wszystko jest w porządku. A co więcej, wyglądasz świetnie w tych szortach i dobrze, że klika par trafiło do Twojej szafy! :):*

  <3

 4. Super wszystko dobrałaś 🙂 I nie wiem co ty chcesz od swoich nóg i tym bardziej kolan- masz bardzo ładne nogi! I chyba nie widziałaś dziewczyn z naprawdę krótkimi nogami 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *