„I’d be lost without You”

Jeśli tak jak ja już macie dość tych dziwnych zmian atmosferycznych i padającego w połowie maja śniegu jestem z Wami! Przez tyle jesiennych i zimowych tygodni czekam na wiosnę i ciepło a tu jak się uparło tak nie che odpuścić! Na samą myśl o tym, ile dni już przepadło i o ile krótszy będzie ten wiosenny czas wstępuje we mnie agresja a buntownicza natura krzyczy „dość tego!”. Wszystkie ciepłe ciuchy już spakowane więc jedyne sensowne wyjście na zaistniałą sytuację to standardowa cebulka, która już zdążyła mi się mocno znudzić a pomysły na nią dawno wyczerpać. Idę więc do szafy i wybieram sweter + jeansową katanę, która powraca przyozdobiona naszywkami, napisami i innymi lepszymi lub gorszymi detalami.

Wygodna, nie przeładowana ozdobami przyda się na chłodniejsze dni a w lecie idealnie będzie pasować do sukienki, szortów czy dłuższego t-shirtu. Uniwersalna i oversize czyli to co w garderobie lubię najbardziej.
Więc wiosno przychodź, bo szafa już gotowa, ja gotowa, nawet włosy przybrały iście wiosenne barwy – już czekamy, zapraszamy!

fot. mąż :* / http://swiat-bianconeri.blogspot.com/

kurtka/jacket – Vero Moda
spódnica/skirt – Reserved
sweter/sweater – New Look

3 Comments

Add Yours

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *