fashion, lifestyle, moda, streetstyle

Hello autumn!

Myśląc nad dzisiejszym postem odruchowo zaczęłam przeglądać Instagram. Tak, przyznaję. Lubię… nie. Uwielbiam przeglądać różne konta w poszukiwaniu fotograficznych inspiracji, zapierających dech krajobrazów, czy po prostu „ładnych zdjęć”. Mój mąż pewnie poszedłby dalej i powiedział „uzależnienie” jednak sama tak tego nie widzę. Najlepsze co może być to wieczorna kąpiel w wannie w towarzystwie pachnącej soli do kąpieli (najlepiej kolorowej) i Instagram. Jak dla mnie, to obok wizyty u kosmetyczki czy fryzjera najlepsze SPA pod słońcem.

img_2383-copy2img_2323-copy2img_2403-copy2

Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, co tak właściwie mówi o Nas nasz profil na Facebooku czy Instagramie? Czy to, jak widzą Nas dzięki temu inni jest zgodne z rzeczywistością? Sama dotychczas mało na to zwracałam uwagę, dopiero pod wpływem pojawiających się coraz częściej w prasie artykułów i zawartych w nich porad typu „jak zrobić to lepiej” zaczęłam dokładniej przyglądać się kontom osób, które znam osobiście. W większości przypadków stwierdziłam „tak, to cała Marysia, Kasia itd”. Jednak muszę przyznać, że kilka kont mnie zaskoczyło (pozytywnie!) bo odkryłam coś, co umykało przy oglądaniu pojedynczych zdjęć – że np ktoś bardzo lubi zwierzęta i zieloną przestrzeń wokół siebie. Ktoś inny z kolei bardzo dba o szczegóły na zdjęciu, aranżację całości itd.

img_2319-copy2img_2380-copy2img_2292-copy2

Na koniec wzięłam w końcu pod lupę mój własny profil. Wniosek był krótki –  gdybym siebie nie znała, pomyślałabym, że to zwykła dziewczyna, która lubi ciuchy, kawę, ładne widoczki, jedzenie i selfie. Mało oryginalne ale tak na prawdę nic bym zmieniła. Bo co z tego, że może mało profesjonalnie to wygląda, że czasami mam problem z kompozycją kadru, że lepiej trzymać zdjęcia w jednej tonacji, tematyce, filtrze itd . Mogłabym kreować siebie z rozmysłem i namysłem ale po co, skoro to już nie byłabym „ja”?
Uciekam więc do wanny a Was zostawiam z nowym postem.

img_2349-copy2img_2389-copyimg_2306-copy3img_2406-copy2img_2300-copy2img_2302-copy2img_2361-copy2

fot. niezastąpiony mąż 🙂

bomberka/bomber jacket – Mohito

tunika/tunic – second hand

baleriny/ballet flats – DeeZee

4 thoughts on “Hello autumn!

  1. Jaka zwykła dziewczyna, ja się pytam? Wyjątkowa i niepowtarzalna Ania, a nie jakaś tam zwykła dziewczyna! 🙂 No, no Moja Droga nie wiedziałam, że takie SPA sobie fundujesz, kąpiel, wanna, instagram.. Tylko uważaj proszę, żebyś telefonu nie utopiła, bo może się tak zdarzyć, a ja Ci swojego nie pożyczę! 😀

    Wyglądasz jak zwykle pięknie, super fryzura! 🙂

  2. Super zestaw, podoba mi się 🙂 a z tym Instagramem – nigdy nie patrzyłam tak na to u innych. Staram się, aby mój był spójny, prowadzony w jednym tonie 😛 ale zaintrygowałaś mnie, muszę przejrzeć kilka profili 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *