Bez kategorii

Garbage fashion

Piękny las, klimatyczna mgła, pusta, romantyczna droga – idealne miejsce na zdjęcia. Ustawiam się, poprawiam kurtkę, włosy, trochę szminki na usta, patrzę na pobocze a tam…. śmieci! Góry worków, torebek, puszek, które szkaradzą do tego stopnia, że L.C. widząc moją załamaną twarz zaczyna usuwać je „z planu”. Niestety trwałoby to zdecydowanie za długo więc musieliśmy zrezygnować. Pozostało mi tylko wybierać ujęcia, na których to leśne pobojowisko będzie mniej widoczne i ubolewać nad ludzką głupotą, bezmyślnością i brakiem wrażliwości na to, co nas otacza.
fot. L.C.
kurtka, spodnie – Pimkie
sweter – Vero Moda
torebka – Miriade
naszyjnik – Stradivarius

11 thoughts on “Garbage fashion

  1. Łosz kurcze, ale świetnie wyszła ta mgła na pierwszym zdjęciu, jest kliiiimat! 😀 Jeżeli chodzi o śmieci, to masz rację Aniu – ludzka głupota nie zna granic, przecież niezwykle ciężko jest wrzucić śmieci do kosza, zdecydowanie lepiej zostawić je w lesie, tam jest dla nich przecież najlepsze miejsce. Takim zachowaniem szkodzimy przede wszystkim sobie.

    :*

    1. szczerze mówiąc bardzo mnie przybił ten śmieciowy widok – nie wiem, co się stało z ludzką wrażliwością i świadomością. Przecież zaśmiecamy samych siebie – zaraz te brudy będą pod naszymi drzwiami jeśli to się szybko nie zmieni.

      a Karolkowi na pewno jest miło 😉 dzięki kochana :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *