fashion, lifestyle, moda, streetstyle

Floral dress

Często wracając np. z pracy lub idąc po prostu na spacer w wolny dzień oglądam witryny sklepów do których na co dzień nie mam czasu zaglądać. Chwilę się zatrzymam, popatrzę i idę dalej. Czasami coś wpadnie mi w oko i przy najbliższej okazji idę zobaczyć to „na żywo”. Czasami jednak jest tak, że nie tylko oko zostanie zainfekowane ale i cała głowa! Spać nie mogę, boję się, że wykupią, że już nie będzie albo jak będzie to nie ten rozmiar itp. Tak też właśnie było z tą sukienką. Przechodziłam, zobaczyłam, przepadłam. W nocy modliłam się, żeby to była M-ka … Zwariowane? Szalone? Pewnie trochę tak ale myślę, że takich ciuchowych freaków jest na świecie trochę więcej. 

Kwiecista sukienka w stylu hiszpańskim jak widać była mi pisana. Cudowna, asymetryczna, bardzo wakacyjna. Niestety tak już mam, że mój charakter nie pozwala mi cieszyć się półśrodkami. Jak coś mi się spodoba, najczęściej jest „ta albo żadna”. Jak coś sobie zaplanuję, umyślę to ma być dokładnie po mojemu albo w ogóle. Ta zasada, dość męcząca i czasami stresująca na szczęście nie przeszkadza mi w podejmowaniu kompromisów czy nawet pewnej uległości względem potrzeb innych. Moje małe „chcę TO” jest częścią mnie i pozostaje bardziej w mojej prywatnej sferze bez wpływu na innych.
Ciekawe, czy też tak czasami macie? Jeśli tak, to napiszcie, chętnie poczytam.

fot. mąż :* / http://swiat-bianconeri.blogspot.com/

sukienka/dress – second hand
żakiet/jacket – Sinsay
botki/boots – DeeZee

6 thoughts on “Floral dress

  1. Taka boska kiecka z SH :O oooo wow, mega szacun kochana- ale Ci się trafiła, dobrze że jeszcze na Ciebie czekała 🙂
    i wlaśnie za to uwielbiam buszować po SH, bo można tam złowić perełki za grosze, a wciąż wyglądać modnie i stylowo <3

    cudownie ! <3

    1. dokładnie! kocham SH właśnie za te perełki wyłowione wśród całej masy początkowo beznadziejnych rzeczy. Ciuchy od M&S, TopShop itd w praktycznie idealnym stanie za np 8zł! Bajka 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *