dress, summerstyle

„Dear Lover” … czyli kilka słów o dropshippingu

Obecnie coraz więcej sklepów funkcjonujących w Internecie opiera się na metodzie dropshippingu. Sprawa jest prosta – mamy trzy elementy układanki: sklep, hurtowania i klient, przy czym sklep jest jedynie pośrednikiem pomiędzy pozostałymi dwoma i jego rola kończy się na pozyskiwaniu klientów i prowadzeniu sprzedaży on-line. Cała kwestia dostępności towaru, realizacji zamówień i dostawy pozostaje po stronie hurtowni. Mogłoby się wydawać, że tak samo wygodne, co i ryzykowne. Ale z drugiej strony, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana, więc kiedy pojawiła się okazja zamówić coś z https://www.dropship-clothes.com/ skorzystałam. Sklep oferuje całą masę różnych okazji, wszelkich sale itp., więc mamy całkiem spory wybór. Ja, ze względu na zbliżające się ciepłe dni celowałam głównie w letnie sukienki i ostatecznie wybrałam dwie: jedną typowo wakacyjna z falbanami w kolorze ciemnozielonym i drugą bardziej zabudowaną do pracy .
I teraz małe podsumowanie:

*kontakt ze sklepem – zdecydowanie na plus!
*wysyłka – bez zastrzeżeń
*rozmiarówka wyjątkowo dobrze dobrana

Jedyny minus, o którym mogę wspomnieć to niestety jakość materiału. Nawet po wyprasowaniu masakrycznie się mnie (co dla osób takich jak ja, unikających prasowania jak ognia stanowi prawdziwy problem), w dotyku mało przyjemne no i ten zapach „sztuczności”… I tu sprawdza się stara zasada: kupujesz on-line CZYTAJ DOKŁADNIE info o danej rzeczy, a już szczególnie informacje dotyczące jej składu. Ja oczywiście jak to ja – mądra po szkodzie i stąd potem spore rozczarowanie. Jednak co by nie mówić, taki sklep to dobra opcja i sama na pewno jeszcze coś od nich zamówię, jednak wcześniej na spokojnie przeczytam pełen opis produktu.

wholesale swimwearwholesale dresseswholesale jeansWholesale Women’s Clothing

fot. @krzywakroopa

sukienka/dress – https://www.dropship-clothes.com/h-product-detail.html?goods_id=40761
marynarka/suit jacket – Only
botki/boots, torebka/bag – Zara

4 thoughts on “„Dear Lover” … czyli kilka słów o dropshippingu

  1. Wow, it’s so beautiful. I like this outfit. I will try to place the order, thank you.

    Recently, I bought women’s tracksuits from Wholesale7, which is good quality and cheap. I exercise to improve my figure before I can put on beautiful clothes.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *