Bez kategorii

daily walk

Co tu dużo mówić – wiosna zawitała i to chyba już na dobre! Nawet jeśli temperatury jeszcze nie bardzo zachęcające do zmiany obuwia czy kurtek na lżejsze to ta ogromna dawka słońca sprawia, że od razu chce mi się wszystko!
Jedyne na co mogę narzekać to kolejna dawka przeziębienia, jaką przypłaciłam zeszłotygodniowe warsztaty dla blogerów. Rozsądek więc nakazywałby siedzieć w domu i pod żadnym pozorem nie wychodzić nigdzie poza trasą „dom-praca/praca-dom”. Niestety jak się okazało, tak już wsiąknęłam w blogerskie życie, że istny zew nie dawał mi spokoju już od piątku i w końcu dziś, wyczekując najwyższej temperatury na termometrze zdecydowałam się wyjść na krótki spacer i przy okazji pstryknąć kilka szybkich fotek. Żeby się zbytnio nie rozbierać postawiłam na ciepły, oversizowy sweter a na głowę po raz pierwszy odważyłam się ubrać mój filcowy kapelusz, który „dzięki” moim dziwnym obiekcjom ostatni miesiąc przeleżał zapomniany w szafie.
fot. L.C.
 kapelusz – Top Secret
jeansy – Stradivarius
sweter – New Yorker
buty – Pull&Bear (29,90!!! on-line sales)
torba – Mohito

33 thoughts on “daily walk

  1. Jak Ty to robisz – na naszym ostatnim spotkaniu wydawałaś mi się ruda, a tutaj fajna luzacka blondynka z Ciebie! Co do stylizacji, uważam, że wszystko by lepiej grało z jakąś zielenią, kwiatuszkami i ptaszkami w tle. Powinnaś uważać na śnieg, jest już mocno niemodny.

    1. tak, wiem, że sceneria już lekko passe. Sama ubolewam, że tłem były suche badyle zamiast pięknej, zielonej trawki ale mam zamiar tam jeszcze wrócić w późniejszym terminie bo miejsce na prawdę jest urocze 😉 a co do rudości, to nadal jestem … w przebłyskach 😉

  2. kapelusz świetny, bardzo źle, że tak długo leżał w szafie!

    aaaa..dopiero teraz zauważyłam, że masz tę samą spódniczkę! 😉

  3. Aniu piękny zestaw, prosty ale bardzo stylowy. Zaskoczyłaś mnie tą torebką ale świetnie tutaj pasuje a kapelusze uwielbiam więc jak najbardziej jestem na tak, jak by to powiedzieli jurorzy programów rozrywkowych 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *