Bez kategorii

CFW part I

Podczas tegorocznego Cracow Fashion Week dzieje się tyle, że trudno to będzie pomieścić w jednym czy nawet dwóch postach!
Dziś miała się pojawić relacja z Cracow Fashion Award ale zamiast tego będzie raptem kilka zdań (obiecuję, że postaram się to zrobić jak najłagodniej). Dlaczego taka zmiana? Odpowiedź jest prosta – trudno jest pisać o czymś, czego się nie widziało. Zaproszenia były ale najwyraźniej zapomniano o rezerwacji miejsc więc moja relacja z całego tego wydarzenia kończy się na wielkim rozczarowaniu tym bardziej, że to miała być moja pierwsza tego typu impreza, na którą na prawdę bardzo się cieszyłam i nastawiłam. Prowizoryczny telebim, do którego nas skierowano i zatrzaśnięcie drzwi sali przed nosem – to chyba nie jest OK . Chce o tym jak najszybciej zapomnieć i cieszyć się cudownymi wspomnieniami z reszty wieczoru, który razem z częścią Małopolskich Blogerek spędziłam w Galerii Krakowskiej. Dzięki dziewczyny :*
Fotki z tego, co działo się w “wesołym tramwaju” oraz później w Galerii w kolejnym poście a dzisiaj kilka zdjęć mojego “pokazowego” outfitu.
fot. Kasia z bloga inbluejeans-kasia.blogspot.com
(Kasieńka, dziękuję za cudne fotki!!! :*)
marynarka – h&m 40zł (!!!)
spódnica – C&A
torebka – h&m
koszula – Vero Moda
naszyjnik – House
zakolanówki – Gatta

komentarzy 21

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *