Poland, summerstyle, travel

Baltic Sea

W tym roku powróciłam nad polskie morze. Po kilkunastu latach przerwy obrałam kierunek Gdańsk i nie żałuję. Jest tam wszystko, co potrzebne by złapać wakacyjny oddech. Starówka, plaże, świetna komunikacja, koncerty… jedynie tłumy ludzi mogą odstraszać, ale i od tego można łatwo uciec. Zapach smażonych ryb, szum fal, cudowne zachody słońca… tęskniłam za tym bardziej, niż myślałam. Czasami warto sobie zorganizować „powrót do przeszłości” i pojechać w dawno już nie odwiedzane strony. Wakacje w Grecji, Chorwacji czy Hiszpanii są super. Atrakcje i pogoda, która praktycznie zawsze jest pewniakiem działają zdecydowanie na plus, jednak nie zapominajmy, że Polska też jest piękna i warto ją lepiej poznać.
Co warto zobaczyć w całym Trójmieście? Myślę, że najlepiej odpowiedzą na to liczne przewodniki. Ja z mojej strony tylko powiem – Sobieszewo i Brzeźno (okolice latarni) jeśli chodzi o plaże, Galeria Bałtycka jeśli chodzi o zakupy i naleśniki przy PKP w Sopocie, jeśli chodzi o jedzenie.

Krótko mówiąc, Gdańsk to idealny kierunek na wakacyjny wyjazd, zwłaszcza, jeśli wybieramy się tam sami. W razie pytań – piszcie w komentarzach, a poniżej Trójmiasto w fotograficznym skrócie:

GDAŃSK

GDYNIA
SOPOT
GDAŃSK SOBIESZEWO
a na koniec przyłapana na plaży przez aleksandraposzewiecka.pl

4 thoughts on “Baltic Sea

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *