event, kosmetyki, moda, pielęgnacja

Alfaparf Milano Event

Chyba trudno wyobrazić sobie lepszą ozdobę dla kobiety niż piękne, zadbane włosy. Niestety tak samo często jak stanowią ogromny atut mogą także okazać się prawdziwym przekleństwem. Wszystko zależy od ich kondycji, cięcia, struktury itp. W moim przypadku, po licznych koloryzacyjnych eksperymentach w latach młodzieńczych niestety obecnie to raczej powód do wiecznego zmartwienia. Moje kochane fryzjerki robią co mogą ale pewnych zniszczeń nie da się szybko naprawić.
Dlatego kiedy dostałam zaproszenie na event organizowany przez Alfaparf Milano nie mogłam nie skorzystać z okazji. Premiera najnowszej linii produktów do stylizacji włosów Style Stories w magicznych wnętrzach Kopalni Soli w Wieliczce – to okazał się być absolutnie wyjątkowy wieczór.

Jeśli chodzi o samą markę Alfaparf Milano narodziła się we Włoszech, dlatego swoje kosmetyki tworzy z prawdziwie włoskim podejściem do tematu, gdzie kluczowym słowem powtarzanym na każdym kroku jest pasja. Obecnie dostępna w salonach fryzjerskich na całym świecie jak sama mówi o sobie – oferuje doświadczenie+kreatywność+włoski smak.

Wyjątkowa promocja nowej linii Style Stories w Komorze Warszawa Kopalni Soli w Wieliczce połączona z pokazem Artistic Team Alfaparf Milano to było wyjątkowe doznanie dla ducha i ciała. Dziękuję Alfaparf Milano za zaproszenie, a jeśli chodzi o kosmetyki – właśnie rozpoczęłam testy więc w razie pytań śmiało piszcie!