Red Bag

Blogowanie nie wybacza niedociągnięć. Działanie na pół gwizdka wcześniej czy później odbije się  na całości. Niedopracowana treść, pochopnie przygotowany zestaw, zdjęcia w złym miejscu… to wszystko ma wpływ na popularność. Nawet jeżeli w tych kwestiach nie mamy sobie nic do zarzucenia, wystarczy, że przez domowe sprawy czy pracę zabraknie nam czasu na regularne sprawdzanie wpisów innych, komentowanie, czy udostępnianie. Efekty są widoczne szybciej, niżbyśby się spodziewali.


Dopiero dziś, po kilku latach prowadzenia bloga wiem, jak to wszystko działa i że tak niewiele trzeba, by jeden, mały trybik z tej całej niepozornej machiny zaczął szwankować i wszystko popsuć.
Dlaczego to wszystko piszę? Bo sama ostatnio zaliczyłam te wpadki (parę z nich nawet kilka razy) i bijąc się w piersi postanowiłam mocną chęć poprawy skutkiem czego powstał grafik. Symboliczny datownik, w którym jest czas na regularne odwiedziny innych blogów, czas na pracę nad wpisem i zostawianiem swojego śladu na różnych portalach.

Każdy bloger ma swoje miejsce w blogosferze tylko trzeba o nie dbać. I tym optymistycznym akcentem ruszam na tygodniowy, blogerski przegląd internetu.

fot. mąż / http://swiat-bianconeri.blogspot.com/

płaszcz/coat – Pull&Bear
torebka/bag – Sinsay

3 Comments

Add Yours

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *